Sıkça Sorulan Sorular

İnsan beyni oldukça karmaşık bir yapıdır. Görseller, sözcükler, renkler, şekiller, kültür ve diğer çevresel, kişisel birçok faktör tüketici kararlarını etkilemektedir. Bu da pazarlamayı daha karmaşık hale getirmektedir. Bu nedenle pazarlama psikolojisini anlamak işletmelerin gereksiz pazarlama maliyetlerinden kurtulmalarına ve daha özel ve etkili bir şekilde müşterileriyle iletişime geçmelerini sağlamaktadır.

Pazarlama artık bütünsel bakış açısı gerektiriyor. Pazarlama psikolojisini anlamak da bize bu bakış açısını kazandırıyor. Tüketiciyi psikolojik, sosyolojik, ekonomik ve etnik değerler çerçevesinde değerlendirmek ve pazarlamayı hem bilimsel hem de sanatsal bakış açısıyla yorumlamak pazarlama psikolojisinin konusudur.

Katılımcılarımıza ilgili eğitim programlarına göre kaynakça verilmektedir. Dileyen kursiyerlerimiz eğitim süresi boyunca kitaplarının yardımı ile çalışabilirler. Ayrıca dağıttığımız kataloglarımız da yeterli olmaktadır.

Eğer müşterilerinizin ürün ve hizmet alışverişlerinde nelere dikkat ettiğini öğrenmek, algılarını ve tutumlarını değiştirmek, onları daha iyi anlamak istiyorsanız pazarlama psikolojisi eğitimi almalısınız. Şifrelerini çözdüğünüz tüketicilerinize daha etkili bir şekilde ulaşacaksınız.

Elbette. Özellikle sektöründe yeni firmalara, kobilere ve pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilere eğitimi almalarını öneriyoruz. Ayrıca yıllardır hizmet veren kurumsal firmalar da, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve yeni çağa ayak uydurabilmeleri için bu hizmetten yararlanmalıdırlar.

Eğitimlerimizde herhangi bir materyale ihtiyacınız olmayacak. Ancak bilgisayarınızı, not defteri ve kalemlerinizi yanınıza almanızda yarar var. Eğitmenimizin önemli gördüğü hususları not edebilir, vaka incelemeleri sırasında kayıt yapmak isteyebilirsiniz.

Danışmanlık talebinizi aldığımızda sizi arayarak firma bilgilerinizi ve hizmetin kapsamını öğreniyoruz. Ücretlendirmemizi yüz yüze görüşerek yapıyoruz.

Kurumsal eğitimleri grup olarak ilgili firmada ya da talebe göre belirlenen bir yerde gerçekleştirebiliyoruz. Bunun dışında birebir ya da 5-6 kişilik daha küçük gruplara da eğitimler verebiliyoruz.

Eğitim ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Eğitimimiz öğrenme garantili olduğu için böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Katılımcılarımızın Öğrencilerimizin %100 derslerimizden faydalanacağını garanti ediyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanıp yeterli bilgiyi ve pratiği aldıktan sonra fayda görmek ya da başarı sağlamak sizin elinizde. Bilginizi uygulamaya döktüğünüz taktirde eğitimlerimizin yararını en kısa sürede görürsünüz.