Marka İletişimi ve Nöro Strateji Danışmanlığı

NEURO-BRAND 
Marka İletişimi ve Nöro Strateji Danışmanlığı

Tüketiciler her gün binlerce reklam ve pazarlama mesajına maruz kalmakta. Bu kadar çok mesaj arasından sıyrılıp tüketicileriniz tarafından farkedilebilmemiz artık hiç de kolay değil. Dolayısıyla klasik pazarlama iletişimi yöntemleriyle bir yere varmaya çalışmak boşa pedal çevirmekten başka bir şey değildir. Çünkü tüketici dünyası o kadar hızlı değişiyor ve dönüşüyor ki, birkaç sene öncesinde işe yarayan pazarlama taktikleri günümüz için geçerli olmayabiliyor.

Bu durumda yapılması gereken aslında tüketicinin dünyasını anlamak ve pazarlama iletişimini tüketicinize göre optimize etmek. Yapılan hataların çoğu, şirketlerin tüketicilerini kendileri gibi düşündüğünü sanmasından ileri gelir. Halbuki, tüketim psikolojisi farklıdır. Her ne kadar kararların bilinçli verildiğini düşünsek de aslında satın alma kararlarının %95’i bilinçdışında gerçekleşmektedir. Daha iyi bir müşteri deneyimi sunmanız, sadakati ve satışlarınızı arttırabilmeniz için ihtiyaç olan en önemli şey en temele inmek olmalı. Yani, tüketiciyi tanımak, neye nasıl tepki verdiğini çözümleyebilmektir.

Bu doğrultuda alacağınız nöropazarlama ve pazarlama psikolojisi danışmanlığı tüketicilerinize doğru mesajlarla, doğru iletişim kanallarıyla ulaşmanızı sağlar. Böyle tüketicinin zihinsel süreçlerini anlayarak gereksiz pazarlama harcamalarının önüne geçmiş ve daha efektif bir şekilde tüketicilerinize ulaşıp sadakat yaratmış olursunuz.

Daha detaylı görüşmek için bize ulaşın