Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal kimlik danışmanlığı, yeni kurulan firmalara ve girişimcilere etkili bir marka kimliği oluşturmak için gerekli bilgi ve tecrübeyi kazandırıyor. Firmanın sergisi niteliğinde olan kurumsal kimlik öğelerini doğru bir şekilde oluşturmayı ve markalaşmayı hızlandırmak için verilen danışmanlık hizmetleri özellikle küçük işletmelerin yolunu aydınlatıyor.

Danışmanlık hizmeti:

Her şirketin bir kimliği olmak durumundadır. Biz insanların nasıl birer nüfus cüzdanımız ve kişiliğimiz varsa, markaların da aynı şekilde logoları ve kişilikleri vardır. Her marka farklı vizyona sahiptir, dolayısıyla farklı mesajlar verir. Bunlar bir bütün olarak düşünüldüğünde markanın kurumsal kimliğini oluşturur. Markayı marka yapan unsurlar da bunlardır. İletişim dili, pazarlama aktiviteleri vs. hep kurumsal kimlik etrafında şekillenir. Neuro-mar bu bağlamda özellikle yeni işletmelere ve girişimcilere kurumsal kimliklerini inşa etmeleri konusunda danışmanlık vermektedir. Böylece şirketlerin kurumsal kimliklerini oluşturmaları için ajans aramalarına, bir uzman çalıştırmalarına ve zaman kaybetmelerine gerek kalmaz. Neuro-mar tüm bu sorumlulukları üstlenerek bir marka kimliği oluşturmanıza ve farklılaşmanıza yardımcı olur.

Kurumsal kimlik danışmanlığı ile; hedef kitlenize en doğru yoldan ulaşacak, saygın ve nitelikli bir marka olacak, rakiplerinizden farklılaşabileceksiniz.

Slide 1

Danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşın.